Як в дитинстві ми любили похизуватися без шапки по двору, щоб здаватися найкрутішим, так деякі будівельники люблять нехтувати використанням рукавичок. Мовляв навіщо вони? Давайте розберемося.

Навіщо потрібні рукавички будівельнику

Брудні нігті (побілка, пил, залишки будь-яких будівельних сумішей) - це далеко не показник мужності і професіоналізму. Тріщини, подряпини і рани на руках - це те, що після роботи виглядає, ніби ви щойно втекли з полону диких звірів. Саме тому щоб виглядати як людина після роботи, потрібно користуватися будівельними рукавичками, тим більше їх зараз величезна кількість. Діапазон цін, забарвлення і цільове призначення... У сучасному асортименті ви точно знайдете необхідне.

Рукавички допомагають не тільки захистити руки але і прискорити процес будівництва

Крім захисту рук від подряпин, електричного струму, і агресивного дії деяких будівельних розчинів, рукавички можуть підвищити продуктивність праці. У той час, як на холоді ви через раз намагаєтеся погріти руки, ви можете надіти утеплені рукавички і не відволікатися від роботи. Або коли подряпини починають запалюватися і заважати вам повноцінно працювати. Ну і взагалі це техніка безпеки, в решті решт.

Чому деякі будівельники не використовують рукавички

Будівельники старої школи звикли до радянських брезентових верхонок, в яких дійсно неможливо повноцінно виконувати більшість робіт. Тому їм легше було просто зняти це незручне обмундирування і переконати себе в тому, що руки у мужика повинні бути саме такими. Зараз же у нас є вибір. З різноманітними гумовими покриттями і без, за ​​6 гривень і за 300 гривень, для робіт в саду і для слюсарів. Дбайте про власне здоров’я - не забувайте використовувати будівельні рукавички.