Якщо раптом спливає питання: "утеплювати або не утеплювати фасад свого будинку", завжди краще вибирати перший варіант. Економія теплоенергії, грошей і взагалі дуже практична штука. Зараз все частіше люди замислюються над питаннями енергоефективності свого житла.

Матеріалів для утеплення фасадів існує досить таки багато: під різні погодні умови регіони, типи будови і на різний бюджет. Але крім різноманітних пінопластових блоків і мінеральної вати, існує така річ, як профіль для утеплення фасадів. Деякі особливо не заморочуються під час вибору, але як показує практика, це помилка.

Які означення ви можете зустріти

Багато хто з новачків губиться в назві цього елемента. Профіль для утеплення фасадів також називають фасадним профілем, профіль примикання, деформаційний профіль. Вони бувають різних видів - фасадний з сіткою, цокольний стартовий профіль, куточок з капельником. І все це про один елемент.

Для чого призначений фасадний профіль

Таке пристосування покликане поліпшити технічні та експлуатаційні характеристики системи теплоізоляції фасадів. ПВХ і алюмінієві, наприклад, допоможуть при мокрому легкому способі монтажу.

Крім цього, фасадний профіль призначений для захисту від капілярного підтягування вологи, від деформації, і навіть від вандалів. За допомогою цього нехитрого пристосування формуються кути, відкоси і плавні і надійні переходи матеріалів різного типу. Він не дає проникнути волозі всередину різноманітних систем утеплення (це особливо актуально для мінеральної вати, екструдованого пінополістиролу та пінопласту.

Які бувають фасадні профілі

  • Кутовий з армуючою сіткою;

  • Кутовий з армуючою сіткою і капельником;

  • Цокольний профіль;

  • Профіль для формування відкосів;

  • Віконний примикаючий профіль з сіткою;

  • Деформаційний профіль для прямих кутів;

  • Завершальний профіль з армуючою сіткою.