Кожен домовласник бажає, щоб його обитель була найкрасивішою і розкішною, але не всі можуть цього добится без величезних фінансових витрат. Сьогодні ми розповімо про те, як зробити свій інтер'єр дійсно шикарним.

Спокійна база

Основними кольорами кімнати повинні бути спокійні класичні - бежевий, білий, коричневий і сірий. За базу такі забарвлення виглядають більш виграшно.

Вибирати стандартні фарби ще й дуже практично. Вони не так набридають і тому меблі та оздоблення найкраще вибирати саме такі, а якщо хочете яскравості - робіть точкові акценти. Їх найлегше замінити.

Не захаращувати простір

Зайві предмети (записники, десятки газет, статуетки, сувеніри) краще заховати в спеціально відведені під це шухлядки і шафки. На видному місці варто залишити тільки ті речі, які добре вписуються в загальну картину. Якщо у вас дизайн виконаний в стилі лофт, то не варто в центрі всієї цієї краси ставити пластмасову піраміду, привезену років п'ять тому з Єгипту. Нехай зберігається десь в затишному місці або прикрашає якусь іншу кімнату. В іншому випадку вона буде тільки псувати інтер'єр і збирати пил.

Акуратність - це найпростіший і недорогий спосіб зробити своє житло більш елегантним.

Високі стелі - ознака розкоші

Багаті і розкішні будинки зазвичай відрізняються висотою своїх стель. Якщо міркувати логічно, то всі розуміють, "що підняти" квартиру або будинок неможливо фізично, проте це можна зробити візуально:

  • повісьте довгі штори;

  • використовуйте горизонтальну геометрію в кімнаті (якщо смужка - то горизонтальна, якщо картина, дзеркало, будь-який декор - теж);

  • дзеркала завжди збільшують простір.

Декоруйте техніку

Батареї, телевізори, дроти ... Коли це є - це добре. Але насправді в більшості інтер'єрів такі речі виглядають не дуже. Дзеркальні екрани, конструкції у вигляді картин - все краще, ніж чорне одоробло посеред кімнати.

Вінтажні речі

У кожній багатій родині є свої реліквії. Це може бути якась картина, скульптура або старовинний кавовий столик. Такі речі будуть виглядати цікаво в будь-якому інтер'єрі.

Не вибирайте фурнітуру з ширвжитку

Будівельні супермаркети і магазини для декору багаті різноманітністю стандартної дешевої фурнітури. Найкраще вибирати такі речі десь в вінтажних магазинчиках, антикварних крамницях. Це однозначно додасть шарму вашому дизайну.

Багато світла

Велика кількість денного світла і вечірнього підсвічування завжди виглядає більш виграшно, ніж темні приміщення. Світло і збільшує простір візуально і надає дороговизни вашої оселі.

Вибирайте "багаті" кольори і фактури

Так, колір теж відіграє важливу роль. Не дивлячись на те, що ми вам говорили вибирати спокійні для основної гами інтер'єру, акценти все ж варто робити більш яскравими. Тут найкраще виглядають "дорогі" кольори і фактури: глибокий синій, насичений смарагдовий, благородні відтінки червоного, оксамит і матові поверхні.

Все необхідне для поліпшення вашого будинку є у нас.