Ремонт зроблено: стеля, підлога, стіни... Але ось стик між стелею і стіною виглядає не дуже. Тоді необхідний монтаж стельового плінтуса. Здавалося б, справа легка, але не все так просто, як здається на перший погляд.

Підготовка до монтажу

Для початку необхідно зробити виміри кімнати і розрахувати необхідну кількість плінтусів (стандартно їх довжина дорівнює 2 метри). Завжди потрібно допускати можливу помилку з вимірами або непередбачені обставини і брати галтелі з запасом.

Як клеїти плінтус

Всього існує два способи монтажу стельового плінтуса - до того, як проведена обробка стін (на шпаклівку) або вже після обробки.

Після обробки стін ремонтники найчастіше використовують будівельний клей для поклейки галтелів. Але такий варіант стане кращим вибором тільки якщо ваші стіни рівні, інакше під плінтусом почнуть утворюватися порожнини, а це не дуже красиво. Якщо ж з цим проблем немає, то не замислюючись беріть клей. Він легкий в монтажі і має білий колір, тому буде непомітний на плінтусі.

Якщо ви вирішили монтувати плінтус перед обробкою стін, то перед цим, необхідно закласти щілини шпаклівкою.

Звідки почати поклейку плінтуса

Правильним буде почати монтаж галтелі від кута приміщення. Тут то і починаються складності. Куточки, до слова, зазвичай продаються разом з плінтусом.
Ніяких супер пристосувань не потрібно. Досить мати два простих інструменти: стусло і ножівку (канцелярський ніж). З їх допомогою ми зробимо куточки. Ну і клей.
Уже після того, як монтаж плінтуса буде завершено, його можна буде пофарбувати під колір стін або будь-який інший.