Швидкий ремонт... Для багатьох українців це звучить як щось з області фантастики. Але ми підготували кілька порад, які допоможуть вам зробити все швидко і якісно.

Суха стяжка

У наших будинках найчастіше використовується цементно-піщана стяжка. Вона довго готується, сохне і твердне. На це зазвичай йде дуже багато часу - до місяця. Але на щастя у нас є альтернатива, яка нічим не поступається традиційній мокрій стяжці - "суха", яка робиться з вологостійких гіпсоволокнистих листів з керамзитом. Особливості даного методу полягають в його швидкому затвердінні.

Монтаж проводиться сухою засипкою, вирівнюється, а поверх укладаються гіпсоволокнисті листи з розбіжкою і в два шари. Таким чином закінчити ремонт тільки за рахунок сухої стяжки можна на 2-3 тижні раніше.

Тепла підлога з інфрачервоної плівки

Якщо ви хочете влаштувати вдома систему "тепла" підлога, варто вибрати швидкий і практичний варіант - інфрачервона плівкова тепла підлога. Її головний плюс - можливість нарізати полотно на шматки необхідного розміру.

Монтаж проводиться на чорнову підлогу (поверх ДСП, бетону ГВЛ і т.д.) поверх тонкої підкладки з лавсановим шаром, який має діелектричний тепловідбиваючий ефект. Потім укладаємо саму інфрачервону підлогу за інструкцією (завжди додається разом з кріпленнями, сполучними елементами і проводами). Поверх розстеляємо поліетилен, а на нього вже підлогове покриття.

Відкрита проводка

Щоб заощадити час на розбиванні стін і довгому монтажі проводки, можна зробити її відкритого типу.

Головне добре вивчити питання, щоб такий варіант був безпечним. Крім цього, з нинішнім різноманіттям міні-плінтусів і розеток з вимикачами для відкритої проводки, вашому інтер'єру нічого не загрожує. Все буде виглядати дуже естетично.

При наявності необхідних навичок, відкриту проводку можна змонтувати за один день. Таким чином ми економимо тиждень часу.

Натяжна стеля

Останнім часом вона стає все більш популярною тому, що не потребує попередньої підготовки поверхні. Один майстер може зробити стелю в кімнаті за 3-4 години.

Натяжна стеля - це практично: вона може врятувати вас від затоплення, витримує велику вагу і маскує всі дроти.

З таким способом обробки стель ми економимо до п'яти днів часу.

Шпалери з клеєм

Це не так популярно, як звичайні шпалери, але істотно може заощадити час. Нам потрібно лише занурити смужку шпалер у воду на 5-9 секунд і відразу клеїти.

Такий спосіб оздоблення стін займе один день і може прискорити ремонт на 1-2 дні.

Головне під час ремонту використовувати якісні будматеріали та інструменти.