Нова штукатурка в кімнатах, нова плитка у ванній або на кухні, нове покриття підлоги у всьому будинку – всі ці ремонтні "рухи" вимагають участі різних будівельних сумішей. Прилавки магазинів заповнені різноманітними назвами брендів: Anserglob, Ceresit, Baumit, Knauf, Budmonster, Polimin тощо. На чому зупинити свій вибір, якщо ціновий сегмент у виробників плюс-мінус однаковий, а характеристики їхньої продукції багато в чому збігаються? У такому разі варто вибирати кращі з найкращих.
Останнім часом на українському ринку лідируючі позиції почали займати торгові марки, що розбирають нарозхват як досвідчені будівельники, так і звичайні покупці. Згідно зі статистикою продажів найпопулярнішими є будівельні матеріали від ТМ Ceresit, Anserglob та BudmonsteR. У цих виробників багато спільного: великий асортимент, інноваційний підхід до виробництва, розумна цінова політика.

Найпопулярніші будівельні бренди

Anserglob – один з найпопулярніших брендів, який міцно утримується в будівельному ТОПі. Хоч ця компанія вже й проміняла третій десяток, але вона, як і раніше, випускає високоякісну та абсолютно безпечну для людського здоров'я продукцію. Про це свідчить сертифікат міжнародного стандарту та регулярна участь у різних виставках і навіть конкурсах (у тому числі і міжнародних).
Асортименти Anserglob не стоїть на місці. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, представляючи щороку щонайменше 5 новинок.

 

Найпопулярніші будматеріали у товарному каталозі Anserglob:

  • Суміші кладочні
  • Лакофарбова продукція
  • Суміші для системи утеплення
  • Суміші штукатурні (у тому числі декоративні)

Чому купують Ceresit?

Ceresit має німецьке коріння, оскільки цей бренд ще у минулому столітті був викуплений заводом Henkel. Писати про якість і надійність цього бренду можна багато, але промовистим фактом у його біографії є ​​активна "участь" у відновленні Великої Китайської Стіни. Продукція Ceresit (зокрема матеріал Ceresit Rapid Fix Cement) застосовувався на висоті 747 метрів.

BudmonsteR – чому популярний?

Ця компанія точно доводить, що вони монстри якості, адже всю продукцію виробляють на надсучасних заводах, ретельно дотримуючись європейських стандартів якості. Budmonster є лідером з випуску нішевих продуктів у сфері будівельних матеріалів за оптимальною вартістю.
З кожним роком вони представляють ринку України нові товари, які користуються величезною популярністю серед споживачів. На сьогодні в них можна придбати різні групи товарів, починаючи з будівельних сумішей, рубероїдів, теплоізоляційних матеріалів та профільованих листів до бетономішалок, тачок, платформ, візків та інших товарів для будівництва та догляду за дачею.
Купити Ceresit, Anserglob, Knauf, BudmonsteR та інші будматеріали ви можете в інтернет-магазині Akvilon. Якщо замовлення не велике, то можливий самовивіз (Київ, Вишневе).
Будьте впевнені, вас порадує якість виробників та наша ціна!