Знаєте про новинку QUARTZ ACRYL?

BUDMONSTER створив міцну адгезійну грунтовку з кварцовим наповнювачем!

  • Містить чистий кварц
  • Призначена для внутрішніх та зовнішніх робіт під акрилові штукатурки
  • Має високу адгезію
  • Готова до використання
  • Біла адгезійна грунтовка

 

Кварцова грунтовка на акриловій основі є головним продуктом при облаштуванні фасадів.

Застосовується в якості адгезійного покриття перед наступним нанесенням акрилових дисперсійних штукатурок, підготовки захисно-армуючих шарів систем утеплення. Наприклад: перед утепленням стін плитами пінополістиролу. 

Цим надзвичайним продуктом можливо приховати нерівності та незначні тріщини на поверхні.

Придатна для грунтування цементних штукатурок, підготовленої цегли, бетону та інших будматеріалів. Слід зазначити, що кварц-грунтом консервують фасад напередодні зими. Таким чином він прослужить набагато довше.

 

Створена кварц-грунтом Будмонстер шорсткість міцно фіксує фінішну обробку для стін, наприклад, керамічну плитку або штукатурки.

Адгезійних грунт необхідний, якщо обробка буде наноситися товстим шаром, близько 2-4 см. Для стін з важкими оздоблювальними матеріалами додатково використовується спеціальна сітка.

Білий кварц-грунт використовується також й в дизайнерських рішеннях. Наприклад, як доповнення до декоративних дизайнерських розробок і просто, як практичне самостійне покриття - оригінальна шорстка фарба. В цьому випадку, рекомендуємо наносити у два шари, як ефективне фінішне покриття.

 

Рекомендації виробника:

  • вбираючі основи попередньо обробити глибокопроникною універсальною г‎рунтовкою BUDMONSTER
  • не потребує розведення водою
  • при нанесенні кольорових штукатурок рекомендується колерувати ґрунтовку в той же спосіб та колір

 

Розчинник: вода.

Основа: Поверхня повинна бути міцною, сухою, без плям та бруду. Неміцні покриття та висоли ретельно видалити, якщо відтінок поверхні нерівномірний - повністю зашпаклювати чи пофарбувати в один шар акриловою фарбою. Тріщини розшити і зашпаклювати. При наявності біопошкоджень (плісняви) видалити їх. Вбираючі основи попередньо обробити глибокопроникною універсальною г‎рунтовкою BUDMONSTER.
 

Спосіб нанесення та виконання робіт: перед використанням грунтовку ретельно перемішати.

Не розбавляти водою!  Наносити щіткою або валиком малярним під різними кутами, рівномірно розподіляючи кварцові частинки по поверхні до отримання однорідності покриття.

Стики в кутках фарбувати малярним інструментом - кутовим валиком або пензлем до рівномірного розподілу часток.

Роботи виконувати при температурі поверхні від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити на поверхні кварц-грунт під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі та опадах.

 

Колерування: при нанесенні кольорових штукатурок рекомендується колерувати грунтовку в той же спосіб/колір. Чому? Тому що кварц-грунт наноситься безпосередньо перед фінішним покриттям. У нашому інтернет-магазині ви можете купити штукатурка декоративна акрилова, купити кварцову ґрунтовку і затонувати недорого все прямо у нас в один тон!

Витрата: 200-250 мл/м² в залежності від основи.

Об’єми тари: 5л, 10л.

 

QUARTZ ACRYL - рожева мрія кожного професійного майстра! Реалізуйте її у Аквілон!