В час коли ринок переповнений пропозиціями, дуже складно зупинитись на чомусь одному. Для того щоб зробити правильний вибір, необхідно визначитися з вибором фарбування: фактура або матова гладь.
Крім цього, що ви очікуєте від декоративної фарби? Щоб вона була біліше снігу? Можливо, щоб не вигорала і була водостійкою? А може, щоб з легкістю колерувалась? Була економною у витраті та за доступною ціною?
Думаємо, що всі ці пункти є головними, при виборі.
Найпрактичнішою, не хитромудрою в нанесенні, доступною за ціною і екологічною - є фарба інтер'єрна акрилова. У побуті її часто називають водоемульсіонка або водоемульсійна фарба.

Ми підібрали для вас серію інтер'єрних фарб від бренду Будмонстер, які варті вашої уваги!

 

 

Щоб ви змогли чітко визначити яка ж з них саме вам підходить, ми розповімо про кожну з них окремо.

 

BUDMONSTER INTERIOR ACRYL ECO 8.1

Застосування і характеристика:
Найдоступніша інтер'єрна фарба. Використовується для фарбування стін і стель всередині приміщень. Утворює матове біле покриття, яке не допускає вологої обробки і ремонтного перефарбовування.

Призначена для фарбування шпалер з шорсткого волокна типу Рауфазер, штукатурки, бетону, гіпсових поверхонь та інших будівельних матеріалів.

Невибаглива - розчиняється звичайною водою.

 

 

Техніка нанесення:
Основа: поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Залишки на поверхні старих побілок, виконаних на клейовій основі, клейових лакофарбових покриттів, ретельно видалити. Нерівності і тріщини вирівняти фінішною шпаклівкою BUDMONSTER ACRYL PRIME 10.0. Поверхню обробити ґрунтовкою BUDMONSTER. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним грунтом.

Перед безпосереднім нанесенням, ретельно перемішати. Колеровати ручним способом. Не фарбувати при температурі нижче +5°С.

1-й шар: фарбу розбавити не більше 10% води.
2-й шар: фарбу не розбавляти. Час висихання кожного шару 1-2 годин. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.


Витрата: 175-200 г/м² в один шар.

 

BUDMONSTER INTERIOR ACRYL MAX 8.2

Фарба інтер'єрна акрилова дисперсійна спеціально розроблена для внутрішніх робіт - фарбування стін і стель.


Крім оптимальної ціни, її склад має ряд якісних особливостей:

 • Біла
 • Матова
 • Економна
 • Стійка до стирання
 • Висока покривна здатність

 

Утворює суконно-матове покриття, яке допускає легку вологу обробку та ремонтне перефарбування. Відмінно підійде для спальних кімнат.

Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, лакофарбових покриттів, також ДВП, ДСП, шпалер.

Час висихання кожного шару 1-2 години при температурі основи +20°С і відносній вологості повітря 60%, в інших умовах - терміни висихання і витримки можуть змінитися.


Витрата: 150-180 г/м² в один шар (точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті).

Колеровка можлива спеціальним барвником (тонуючий концентрат) вручну. Розчиняється і розбавляється водою.
Техніка нанесення і рекомендації від виробника зрозумілі і прості - як при нанесенні акрилової фарби BUDMONSTER INTERIOR ACRYL ECO 8.1.

Не забувайте, що в Аквілон у вас є можливість купити малярні інструменти за вигідними цінами в комплекті з фугою і водоемульсійною фарбою.

 

BUDMONSTER MATTLATEX LUXE PRO 8.3

Латексна матова фарба преміальної якості.

BUDMONSTER MATTLATEX LUXE PRO 8.3 створена для справжніх професіоналів!

Особливості:

 • Глубокоматовая
 • Ультрабіла
 • Витримує вологе протирання і миття
 • Висока покривна здатність
 • Економна витрата

 

Ця водоемульсійна фарба розроблена для внутрішніх робіт. Спеціально розроблена формула утворює покриття з високою адгезією і можливістю вологого очищення.

Призначена для фарбування:

 • штукатурки
 • бетону
 • цегли
 • гіпсових поверхонь
 • дерево і деревообробних матеріалів (ДВП, ДСП, OSB і OSB, фанери)
 • лакофарбових покриттів
 • шпалер

 

Спосіб нанесення і виконання робіт: перед використанням фарбу ретельно перемішати. Наносити BUDMONSTER MATTLATEX LUXE PRO 8.3 на поверхню щіткою, валиком або фарборозпилювачем, включаючи безповітряний спосіб airless в 2 шари.

Витрата: 175-200 г/м² в один шар. Точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Колеровка: можлива спеціальним барвником ручним або професійним машинним способом, що прискорює процес фарбування і дає можливість домогтися того самого омріяного відтінку. Спеціально для супер якісної колеровки фарби, Аквілон закупив новітнє німецьке обладнання. Тепер наші послуги колеровки стали ще більш якісними за ті ж ціни!

 

Основа: повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Неміцні старі покриття слід неодмінно видалити для рівномірності нанесення і довговічності покриття. Нерівності і тріщини вирівняти фінішною шпаклівкою BUDMONSTER ACRYL PRIME 10.0. Якщо поверхні обсипаються або інтенсивно вбирають вологу, оштукатурені ділянки обробити грунтовкою BUDMONSTER. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Уражені грибками місця - очистити і обробити антисептичним грунтом.

 

Сподіваємося, що змогли відповісти на ваші запитання і допомогли з вибором. Яким би не був ваш вибір - купити інтер'єрну фарбу BUDMONSTER MATTLATEX LUXE PRO 8.3, INTERIOR ACRYL MAX 8.2 або INTERIOR ACRYL ECO 8.1 саме правильне рішення, бо в якості товару ви можете бути впевнені!

Всі фарби випускаються в оптимально практичних об'ємах: 3,5 кг, 7 кг, 14 кг.

 

Оскільки Будмонстер тільки недавно почав випускати дані фарби і вони вже отримали позитивні відгуки від профільних майстрів, товар розлітається як гарячі пиріжки! Не прогавте свій шанс купити акрилові фарби за вигідною ціною вже зараз, а з ними і усі супутні товари - грунтовка, шпаклівка, інструмент малярний, витратні матеріали та будівельні матеріали.


Найголовніше, покупка всіх товарів в одному Інтернет-магазині Аквілон - економія часу і коштів, а також, це завжди якісні матеріали! Ми піклуємося про кожний інтер'єр в Україні!