Будуючи дім, ми бажаємо, щоб він був не тільки зручним та комфортним, а й не таким як у всіх. Ми хочемо виділити його серед сусідських будинків, щоб всі дивились на нього із захватом і питали "що за дизайнер вам його проектував?".

Якщо коштів на зіркового дизайнера недостатньо, ви можете залучитись підтримкою Google-пошуку та візуалізувати собі дім мрії.

А з фасадними фарбами Будмонстер - це зробити буде easy*!

*переклад з англ.: "легко"

Будмонстер турбується за вигляд вашого фасаду й тому створив лінійку фасадних фарб!

Для задоволення всіх запитів, в лінійці є фарба економ і преміум сегменту. Термін служби кожної відрізняється, як ціна та універсальність застосування.

Розглянемо особливості за призначенням кожної з них…

 

BUDMONSTER FASADE ACRYL ECO 9.1

 • Супербіла
 • Матова
 • Атмосферостійка
 • Висока покривна здатність
 • Стійка до опадів

Застосування та характеристики:

Матова фарба фасадна призначена для зовнішніх робіт. Створена для невибагливих запитів, ціна якої дуже приємна, бо доступна кожному.

Придатна для нанесення на цементні та цементно-вапняні штукатурки, бетон та пінобетон, цеглу, а також на гіпсові основи, гіпсокартон, ДВП, ДСП, QSB і OSB.

Не містить розчинників.

Склад: акрилова дисперсія, діоксид титану, наповнювачі, допоміжні домішки.

Розчинник: вода.

Рекомендації щодо застосування: 

Основа повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Нетривкі старі покриття, бруд та висоли слід ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 діб. Тріщини та нерівності вирівняти фасадною шпаклівкою. Поверхні обробити глибокопроникною універсальною грунтовкою BUDMONSTER. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити і знепилити. Вражені грибками місця очистити і обробити антисептичним розчином.

Спосіб нанесення та виконання робіт: перед нанесенням ретельно перемішати. Фарба   наноситься  на  поверхню в 2 шари щіткою, валиком або фарборозпилювачем (включаючи  безповітряний  спосіб). Час висихання до нанесення наступного шару – 1-2 години, повне висихання – 24 години при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись.

 

Роботи вести при температурі основи від +5°С до +30°С та при відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Фарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби не менше однієї доби.

Витрата: 220-250 г/м² в один шар.

Колерування фарби можливе спеціальним барвником ручним або професійним машинним способом.

Суворо заборонено колерувати пігментними концентратами на спирто-водній основі.

Зручне фасування: 3,5 кг, 7 кг, 14 кг.

 

Продовженням серії фарб для зовнішніх робіт – є BUDMONSTER FASADE ACRYL MAX 9.2

Це нове слово в лінійці фасадних дисперсійних фарб!

 

Купити фасадну фарбу необхідно, враховуючи її особливості:

 • Біла
 • Матова
 • Підвищена адгезія
 • Стійкість до опадів
 • Висока криюча здатність
 • Економна витрата
 • Стійка до УФ-випромінювання

Застосування та характеристики:

 

 • Атмосферостійка акрилова фарба фасадна для зовнішніх робіт
 • Утворює водовідштовхуюче, вологостійке, еластичне і довговічне покриття
 • Стійка до вологого стирання
 • Призначена для фарбування фасадів будинків та створення зносостійких та вологостійких покриттів всередині приміщень
 • Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону, цегли, поверхонь систем теплоізоляції фасадів, а також по гіпсовим основам, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері, дереву і шпалерам всередині приміщень

 

Склад: акрилова дисперсія, діоксид титану, функціональні добавки.

Розчинник: вода.

Спосіб нанесення та виконання робіт: щіткою, валиком або розпилювачем, включаючи безповітряний метод. Перед використанням ретельно перемішати.

Витрата на один шар – 156-218 г/м² в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об’єкті.
Первинне покриття -  розбавляти фарбу щонайбільше 10% води
Завершальне перекриття - фарбу не розбавляти.

 

Час висихання до нанесення наступного шару:

1-2 години, повне висихання 8-10 годин, при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись.

Роботи вести при температурі основи від +5°С до +30°С та при відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарбу на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Фарбовані поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби не менше однієї доби. Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.

Колерування: Почнемо з того, що це ідеальна фарба під колеровку. Тонування можливе спеціальним барвником, ручним або професійним машинним способом. Таблиця змішування кольорів водоемульсійних фарб завжди в наявності у наших представників, тому вибрати відповідний колір - не проблема!

Фасування: 3,5 кг, 7 кг, 14 кг.

Зберігання: у щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5°С до +30°С, запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 36 місяців. Затонована фарба не має гарантійного терміну зберігання.

 

Та-дам! Вишенька на торті! BUDMONSTER FASADE SILICONE PRO 9.3

 

Це професійна фарба для фасаду будинку, модифікована силіконом і відповідає преміальній якості!

Має безліч переваг за властивостями:

 • Біла
 • Матова
 • Для зовнішніх та внутрішніх робіт
 • Довговічна
 • Відмінна паропроникність
 • Стійка до атмосферного впливу
 • Стійка до УФ-випромінювання
 • Висока адгезія

 

Застосування та характеристики:

Водно-дисперсійна фасадна модифікована силіконом та силікатами фарба з високою дифузійною здатністю.

 

Використовується для фарбування:

 • систем утеплення фасадів (в т.ч. утеплених мінватою)
 • мінеральної, вапняної, акрилової і силіконової штукатурок
 • бетону та пористого бетону
 • вапняного каменю та природного каменю
 • цегли
 • дерева
 • для фарбування і перефарбовування стін фасадів житлових будинків, торгових, промислових, складських та інших приміщень, в тому числі пам'яток архітектури, приміщень в приморських зонах.

Фасадна фарба для зовнішніх робіт може використовуватися для фарбування усередині будівель і споруд. Ця фарба по бетону для зовнішніх робіт зносостійка і тому є настільки універсальною.

 

Стійка до атмосферних опадів та впливу ультрафіолету і вигоряння. Має високу міцність, відмінно захищає пофарбовані поверхні від усіх негативних впливів навколишнього середовища.

Плівка має пористу структуру, що дозволяє стінам «дихати». Має дуже корисний та практичний ефект «самоочищення».

 

Склад: полімерна  дисперсія; двоокис титану; наповнювачі; домішки  силікону, силікату тощо; вода.

 

Рекомендації:

Перед фарбуванням поверхня повинна бути очищеною та сухою. Нерівності і тріщини вирівняти фінішною шпаклівкою. При наявності грибка і цвілі - видалити їх. Для поліпшення адгезії і економній витраті силіконової фарби, обробіть стіни глибокопроникаючою універсальною ґрунтовкою BUDMONSTER.

Витрата в один шар – 157-220 г/м² в залежності від основи. Точна витрата визначається пробним нанесенням на об’єкті.

Перший шар: фарбу розбавити водою  до 10%  від загального об’єму;

Другий шар: фарбу  можна не розбавляти. Час висихання до нанесення наступного шару - 4-6 годин, повне висихання – 12 годин при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись.

Роботи проводити при температурі від +5°С до +30°С. Не наносити під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Пофарбовані поверхні захищати від опадів до повного висихання фарби, але не менше однієї доби.

Малярний інструмент промити водою відразу після закінчення робіт.

Підбір кольору фарби для фасаду будинку можна зробити за допомогою викрасок на стіні або звернувшись до наших фахівців - у них є таблиця тонування кольорів!

В колеровочній студії Аквілон тонування виконується професійним машинним способом.
Тому попадання в колір 10/10!

Фасування: 3,5 кг, 7 кг, 14 кг.

У Аквілон у вас є можливість купити фасадні фарби ОПТ і роздріб та затонувати фарбу на професійному німецькому обладнанні. Не витрачайте свій дорогоцінний час на інші сайти - замовляйте все в одному місці!