Що зробити, щоб знизити затрати штукатурки? Чи є якісь матеріали, завдяки яким штукатурка не відвалиться, буде наноситись рівномірно і матиме підвищену вологостійкість? Чи треба взагалі щось наносити на стіни перед штукатуренням?

На всі ці питання ми відповімо лаконічно та зрозуміло.

 

Поверхні, які будуть надалі штукатуритись, необхідно оброблювати грунтівкою. Інколи поверхня невибаглива і для неї підійде універсальна глубокопроникна грунтівка. Але бувають складні специфічні поверхні, які потребують усиленної адгезіі.
Грунтовка з підвищеною адгезією буває теж різною. Однією з найкращих є грунтовка Бетонконтакт.

 

Розповімо вам про її особливості та призначення.

 

Акрилова адгезійна грунтовка BUDMONSTER BETON CONTACT

 

Адгезійна пігментована рожева грунтовка із додаванням кварцового піску. Фарбувальні пігменти покращують видимість нанесення грунтовки. Використовується для збільшення зчеплення з основою.

Виробники створили майже недосяжне - за допомогою Бетонконтакт можна нанести штукатурку на будь-яку поверхню.

 

Після нанесення штукатурки на бетонконтакт, ваше покриття не буде тріскатись та відлущуватись при механічному впливу електроінструменту (дриль, перфоратор). 

Крім високої адгезії, створиться посилення основи поверхні - готова поверхня буде являти собою цілісний шар високої міцності.

Інноваційна акрилова адгезійна грунтовка BUDMONSTER BETON CONTACT позбавляє від необхідності чистити стіни від старого покриття без шкоди якості покриття.

 

Призначення:

 • Для зовнішніх і внутрішніх робіт
 • Готова до використання
 • Придатна для фарбованих основ
 • Підвищена адгезія та міцність
 • Висока вологостійкість
 • Стійка до лужних сполук

 

Призначена для попередньої обробки мінеральних поверхонь:

 • монолітного бетону
 • збірних бетонних виробів
 • бетонної стелі
 • глазурованої поверхні керамічних плиток
 • скла
 • гіпсокартону
 • поверхонь, фарбованих алкідними фарбами
 • металевих закладних частин перед нанесенням на них гіпсових та цементних штукатурок, клею для плитки, ліпного декору, будівельних розчинів

 

Стійка до впливу агресивних атмосферних явищ, сонячного світла, лужних сполук.

Може використовуватись у якості скріплюючого шару під час наклеювання у спосіб «плитка на плитку».

Не містить розчинників.

 

Склад: акрилова дисперсія, кварцовий пісок, домішки, вода.

Кварцова грунтовка відноситься до нешкідливих будівельних матеріалів, які не порушують екологію середовища. Знезаражувальні компоненти перешкоджають появі хвороботворних мікроорганізмів і комах.

Завдяки нейтральній кислотності такі розчини не викликають корозії металів і не вступають в реакції з вапном.

 

Виконання робіт: Ми радимо бетонконтакт купити вже в готовому вигляді, щоб уникнути псування будсуміші внаслідок неправильного замісу. Саме бетонконтакт Будмонстер продається вже готовим, його не треба замішувати. Перед використанням, його необхідно тільки ретельно перемішати. Наносити щіткою або валиком. До речі, купити малярний інструмент ви можете разом з грунтівкою в Аквілон з доставкою. Виробник не рекомендує розбавляти данну грунтовку водою.

 

Витрата на один шар – 250-350г/м² в залежності від стану поверхні; точна витрата визначається шляхом пробного нанесення на об’єкті.

Час висихання до нанесення наступного шару розчину становить 6 годин, повне висихання –  24 години при температурі основи +20˚С та відносній вологості 60%. За інших умов, терміни висихання можуть змінюватись. Уникати потрапляння прямого сонячного випромінювання, не радимо наносити при температурі основи нижче +5˚С та відносній вологості повітря більше 80%, а також на промерзлі основи!

Після висихання грунтівки необхідно якомога швидше наносити розчини на оброблену поверхню, щоб уникнути накопичення на ній пилу. Виробник не рекомендує розбавляти дану ґрунтовку водою. Ідеально поєднується в тандемі з штукатурками BUDMONSTER. Робочі інструменти промити водою одразу після закінчення робіт.

Об’єм: 2,5 кг, 5 кг та 14 кг.

 

 

Бетоноконтакт ціна вас приємно вразить, як і якість матеріалу. Замовляйте акрилову адгезійну грунтовку BUDMONSTER BETON CONTACT разом із супутніми товарами і ми будемо спокійні за вашу декоративну штукатурку!