Дні все коротше ы коротше, температура на вулиці опускається все нижче, дощ, сльота і ще багато всього неприємного. Осінні депресії - не рідкість. Тому часто хочеться оточити себе чимось новим, особливо часто виникає бажання зробити ремонт у своїй оселі.

Осінь - це оптимальний час для нового дизайну

Щоб будинок мотивував повертатися додому, ваблячи своїм затишком, він повинен бути доглянутим. Свіжий ремонт і цікавий дизайн завжди радують око.

Ясна річ, що осінній ремонт - це не зведення заміських котеджів або власних будинків, коли всі роботи виконуються на відкритому просторі при таких непростих для будівництва погодних умовах. Осінь - це час для оновлення інтер'єру.

Особливості осіннього ремонту

Як і у всіх сферах життя, тут теж є свої усталені стереотипи. Прийнято, що найкращий період для будівництва житла - літо, а ось для ремонту того самого житла краще обирати осінь.

Осінній ремонт має свою специфіку:

  • відсутність великої спеки (легше переносити фізичні навантаження і немає спокуси відкрити вікно, щоб все поклеєні шпалери не повыдвалювалися);
  • висока вологість повітря (не дає швидко висихати фарбі і шпаклівці);
  • підвищення вартості матеріалів (не дуже суттєве);
  • зниження прайса майстрів.

Величезним плюсом ремонту в осінній період є те, що ви можете отримати практично будь-яку бригаду фахівців тому, що любителів поміняти щось у своєму будинку саме зараз досить мало.

Оптимальний перелік робіт, які потрібно встигнути до настання мінусових температур

Зазвичай взимку, в грудні і січні, затребувані робочі зайняті. Найідеальніший час для замовлення будматеріалів - це вересень, жовтень, березень і квітень. Саме в цей період майстри отримують мало замовлень і часто навіть знижують вартість своїх послуг.

Будівельні матеріали замовили, робочих обрали, а тепер визначаємося з фронтом робіт.

Установка вікон і їх підготовка до зими - одне із основних і зручних робіт цього періоду. Зараз потрібно налаштувати і почистити фурнітуру, можна встановити ручки з безпечним для дітей замком, ну або при потребі замінити склопакет.

Осінній ремонт часто перетворюється в підготовку до зими

Зовсім скоро вже настануть холоди і морози, тому закликаємо подумати про недоліки своєї квартири. Будь то застаріла опалювальна система, крижана підлога, старі вікна, що продуваються, або ще щось подібне. Одним зі способів в боротьбі з холодами стане утеплення квартири. Насамперед потрібно утеплювати лоджії і балкони.

Якщо у вас все ще стоять старі зношені вікна, то при першій же можливості варто замінити їх на сучасні двокамерні пакети.

Процес утеплення

На жаль, не у всіх є можливість замінити, але тепла хочеться кожному. Тому власникам радянських вікон радимо обробити силіконовим герметиком по всьому краю скла і поставити гумові ущільнювачі на раму вікна.

Для того, щоб не мерзнути взимку, можна замінити радіатори на більш ефективні. Тут варіантів маса - обирайте на свій смак.

Якщо у вас холодна, а тим більше кутова, квартира, то варто також утеплити стіни. Для цього зазвичай використовують мінеральну скловату, пінопласти, пінополіетилен і пробкові ізоляційні матеріали. Їх характеристики роблять дані будматеріали ідеальними для утеплення приміщення.

І пам'ятаємо, що ніякий супер-ремонт п'ятнадцятирічної давності не створить приємну атмосферу в домі. Якщо інтер'єр власного будинку пригнічує - ласкаво просимо в наш магазин. Міняйте, експериментуйте і створюйте власний затишок разом з нами.