Взимку все частіше стає актуальним питання економії енергії і збереження тепла в будинку. Підвищення тарифів штовхає нас на свідоме споживання енергії. Так як же можна заощадити на опаленні будинку?

Пункт перший

Енергетична самостійність це завжди добре. Для економії на теплоенергії можна встановити особисту ТЕС на сонячних батареях або вітрогенераторі. Це дасть можливість частково або на 100% відключиться від комунальних систем.

Другий пункт

Утеплювати будинок. Базальтова вата, пінопласт для утеплення, фольговані утеплювачі... Вибираючи матеріали високої якості, ви забезпечуєте свій будинок теплом. Закутайте свій будинок повністю - вікна, двері, стіни, підлогу, горище ... Все, що можна утеплити - утеплюємо. Так можна скоротити свої витрати на 50%.

Пункт третій

Установка теплового насоса. Це такий пристрій, де використовується тепло підземного джерела. Після проходження через систему, воно переходить в опалювальну систему будинку. Варто зазначити, що для цього годиться джерело, температура якого не опускається до нульових і мінусових температур. Тут економія може становити до 75%.

Четвертий пункт

Він досить витратний, але має безліч зручностей. Така система нагріває повітря і дозволяє дотримуватися різної (за бажанням) температури для кожного приміщення будинку.

П'ятий пункт

Монтаж програматорів температури. Такі пристосування дозволять стежити за температурою в приміщенні і включати або вимикати її по потребі. Вся суть полягає в раціональному споживанні електроенергії.

Пункт шостий

Тепловідбивна плівка для вікон. Вона на вигляд прозора і може пропускати до 80 відсотків світла, а принцип полягає в тому, що до 90 відсотків тепла залишається в приміщенні.

Сьомий пункт

Монтаж регуляторів на радіаторах. Такі нехитрі пристосування допоможуть заощадити фінанси на витратах тепла, яке ви нераціонально використовуєте.