Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

- Egger

EGGER - плити ОСП

Еталоном якості прийнято вважати європейський стандарт. Саме йому продукція EGGER, купити яку в Україні можна в інтернет-магазині "Аквілон" за хорошою ціною. Отримання товару зі складу можливе у будь-якій кількості, є опт.

Діяльність компанії EGGER

Історія становлення і активного розвитку почалася в 1961 році. Тоді було запущене перше виробниче підприємство, яке послужило потужним коренем для зростання корпорації світового масштабу, якою EGGER є сьогодні. Спочатку це був єдиний завод - бізнес Фрітца Еггера старшого.

Сімейні цінності, грамотне керівництво і безперервне прагнення до успіху зробили з приватного підприємства мережу заводів, спеціалізованих на деревообробці. Щороку активно збільшується оборот компанії, зростає охоплення ринку і кількість виробничих баз. Виробництво здійснюється близько до джерела сировини і клієнта, що дозволяє уникнути невиправданих витрат на логістику і ставити доступну ціну. Географія EGGER охоплює країни Європи, а також поширюється практично на всі континенти планети.

Продукція EGGER

В асортименті інтернет-магазину - плити ОСП. Продукт виготовлено з української сировини на високотехнологічному сучасному обладнанні. Під логотипом бренду також виробляються дерево-матеріали в різних напрямках. Серед них виділяють: будматеріали, покриття для підлоги і матеріали для меблів. Товарна пропозиція компанії включає:

  • пиломатеріали;
  • стільниці;
  • МДФ, ОСП, ДХФ, ДСП (необлицьовані, тонкі);
  • плити: конструкційні (з пазами), покрівельні, ламіновані деревні, легкі;
  • ламінат.

У продажу на сайті "Аквілон" - орієнтовано-стружкові плити. Стійкі до деформації і навантажень. Залежно від складу, можуть протистояти волозі. Їх виготовляють з тріски, приблизно одного розміру, викладеної в 3 шари в різних напрямках. Застосовують для монтажу перегородок, підлоги, покрівлі.

Купити будматеріали EGGER в Києві

Продаж товарів з каталогу здійснюється на умовах опту і роздробу. Оплачувати можна готівкою, карткою і по безналу. Отримати - зі складу самовивозом або в своєму місті, скориставшись послугою доставки. Кур'єр працює по Києву і передмістю (Боярка, Бровари, Ірпінь, Буча, Вишгород, Вишневе). Діє відправка в регіони.

Розгорнути

немає товарів

Наверх