Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Виробник Alta Krep

Alta Krep – кріплення для ремонту і будівництва

Під логотипом бренду представлені дюбелі, анкерні болти і саморізи. Вироби виготовлені з низьковуглецевої сталі і оброблені проти корозії цинком (жовтим, чорним або сріблястим). В інтернет-магазині Akvilon.ua кріплення Alta Krep ви можете купити оптом і в роздріб.

Анкерний болт із гайкою

Застосовується для наскрізного монтажу великовагових конструкцій. Наприклад, при установці металевих стовпів, перил, каркасів під гіпсокартонні перегородки і т. д.. Складається зі:

  • шпильки;
  • розпірного елементу;
  • гайки;
  • рифленої прес-шайби.

Для монтажу попередньо виконується розмітка із сталевого елементу, який потрібно кріпити і по основі. Жолобки в мінеральній основі (з цільної цегли, бетону, залізобетону, граніту і природного каменю) просвердлюють за розміром кріплення і прочищають. У металевих рейках або пластинах роблять наскрізні отвори. З'єднують отвори і вставляють в них болти. Забивають анкерний болт до половини, а далі – вкручують до повного прилягання гайки.

Дюбель “Моллі” Alta Krep

Призначений для пустотілих основ. Розрахований на монтаж елементів інтер'єру до пористих блоків, гіпсокартону, волокнистому цементу, тощо. У м'якому матеріалі такий дюбель легко розкривається і надійно закріплюється.

Кріплення тримається за принципом упору. Встановлюється наступним чином:

  • просвердлюється отвір;
  • забивається втулка без гвинта;
  • вкручується гвинт (пелюстки корпусу розкриваються і входять в тіло м'якого блоку або ГКЛ).

Дюбель molly витримує середній вага 35-50 кг Застосовується при установці плазмових телевізорів, полиць, дзеркал, люстр, карнизів і спортивних снарядів побутового зразка. Витривалість кріплення визначається його розмірами і матеріалом виготовлення.

Саморізи по гіпсокартону

Серед інших типів саморізів відрізняються потайною головкою. Воронкоподібна форма верхівки дозволяє закручувати кріплення до повного занурення. За рахунок чого площина головки знаходиться на одному рівні з гіпсокартонних листом, і не виступає назовні.

Саморізи по ГКЛ відрізняються різьбою:

  • г/к метал – з гострим краєм і частою різьбою, що полегшує вкручування;
  • г/к дерево – крок різьби в 2 рази рідше ніж у кріплення по металу (для стійкості положення всередині волокнистих і пухких основ).

Загальна риса саморізів по гіпсокартону Alta Krep – хрестовий шліц Philips.

Купити будівельні кріплення оптом у Києві

При замовленні товарів в інтернет-магазині Akvilon.ua ви можете вибрати оптимальний спосіб отримання та оплати. Забрати товар можна самовивозом зі складу або оформити доставку. Якщо обсяг покупки перевищує роздрібний – клієнтові надається можливість придбати кріплення за оптовою ціною.

Розгорнути

немає товарів

Наверх