Бажаєте жити в тепому домі вже зараз і без складних дорогих методів? Утеплюємо фасад пінопластом!

Утеплювати будинок необхідно зовні - це правильно, швидко і надійно. Чому, запитаєте ви? Пояснюємо:

 

  1. Не зменшується площа кімнат всередині будинку;
  2. Не потрібно робити ремонт у всіх приміщеннях;
  3. Не буде підвищуватися вологість в приміщенні, тому що точка роси буде зовні;
  4. Не потрібно проводити демонтаж меблів.

 


 

Метод утеплення фасаду пінопластом досить простий і швидкий в порівнянні з іншими видами утеплення.
Перш ніж приступити до процесу, купуйте все необхідне - від витратного матеріалу до інструменту.

Що нам знадобиться?


Як тільки ви екіпірувалися всім необхідним, мотивуйтесь майбутнім результатом і приступаємо!

Етапи утеплення фасаду пінопластом:

 

Етап 1. Підготовка поверхні.

Якщо на стінах є штукатурка, побілка і т.п. бажано від цього позбутись.

Етап 2. Вирівнювання поверхні.

Якщо на поверхні є тріщини, глибокі відколи й інші нерівності з перепадом більше сантиметра, необхідно заштукатурити їх. Після штукатурення, рівнем перевірити рівність стін.

Етап 3. Грунтування стін.

Зачистити від пилу і гарненько обробити поверхню грунтом. Гідним вибором буде грунт універсальний від Budmonster. Якщо пропустити цей етап, то через кілька років ваші суміші/клеї почнуть робити відшарування від стіни. Відповідно є ризик, що ваші пінопластові панелі можуть відпасти.

Етап 4. Монтаж конструкції кріплення пінопласту.

За допомогою дрилі фіксуємо стартовий профіль, до якого ми будемо кріпити пінопласт. В основному профільні конструкції необхідні тільки для нижнього (цокольного) ряду пінопласту.

Етап 5. Фіксація пінопласту.

Кладка пінопласту проводиться в особливому порядку: від кута до середини стіни (від дверей, вікна або кута). Утеплювач, який використовується для стиків на кутах стін, краще нарізати за допомогою будівельного ножа під кутом в 45 градусів.

Пінополістирольні плити кріпляться на спеціальний клей, який після нанесення гарненько притискають і притримують протягом декількох хвилин, надлишки клею обов'язково прибирають. Для нанесення клею для пінополістирольних плит використовують зубчастий шпатель.

Потім фіксують утеплювач термодюбелями.

Етап 6. Грунтування поверхні утеплювача.

Після фіксації наших пінополістирольних плит необхідно прогрунтувати поверхню. Наноситься клей, на який приклеюється армована сітка. На кути приклеюється кутовий профіль і зверху наноситься клей повторно.

Етап 7. Обштукатурювання фасаду.

І нарешті, фінішна пряма! Приступаємо до оштукатурювання. З фасадних штукатурок найчастіше використовують такі різновиди штукатурок, як: короїд, баранець і мозаїчну штукатурку. Штукатурки продаються у нас, як готові до нанесення, так і у вигляді сухих сумішей.

Залежно від вибору штукатурки, залежить і метод її нанесення, і подальших робіт.

Наприклад, мозаїчна штукатурка виготовляється з кам'яної крихти. Дана штукатурка є дуже міцною і тому використовується як для стін, так і для цоколя (обов'язково з позначкою «для цоколя»). З метою додаткового захисту, використовують акриловий лак (наприклад: лак акриловий Anserglob ES-86 з ефектом вологого каменю). Варто зазначити, що із-за натурального компоненту суміші (камінь) ціна штукатурки буде дорожче інших двох, але ефект благородного і довговічного фасаду того вартий.

Якщо ви купуєте шпаклівку під фарбування, то вам необхідно знати, що застосовувати потрібно адгезійну грунт-фарбу.

Фактурна штукатурка «Короїд». Після нанесення і висихання, суміш можна фарбувати в будь-який колір. За допомогою різних технік нанесення, можна домогтися неповторних візерунків. Це додасть Вашому будинку унікальний дизайн.

Фактурна штукатурка «Баранець», мабуть, сама практична, доступна за ціною і економічна з усіх штукатурок. Має відносну однорідність. Плюс її в тому, що її можна колерувати до нанесення. При чому це ви можете зробити прямо у нас. Наша компанія надає послуги колеровки.

 

Незалежно від обраної штукатурки, перед нанесенням, її треба перемішати міксером до однорідності. На стіни нанести адгезійну грунт-суміш теркою і, в залежності від методу нанесення штукатурки, вибрати відповідний шпатель.

Після висихання штукатурки, при необхиності, можна зашліфувати поверхню шліфмашинкою з алмазним диском. Ця процедура необхідна, якщо є нерівності і їх по іншому не видалити. Після цього, можна фарбувати і лакувати стіни.

 

Вуаля! Готово! Відійдіть на відстань і помилуйтеся своєю роботою! Як чудово виглядає зараз ваш будинок!

А взимку ви зможете вдосталь насолодитися ефектом від утеплення - теплом!

І пам'ятайте - ви все можете купити для утеплення фасаду у нас! Наші фахівці з радістю вам допоможуть у виборі та підборі.