Аерозольні фарби в балончиках хоч і вважаються універсальними, все ж поділяються на кілька видів. Для різноманітних поверхонь підходять практично всі види, але конкретне призначення різниться і для цього вже було винайдено три різних типи аерозольної фарби.

Кожен з них відмінно проявляє себе в своєму профілі, але ось в іншій сфері може схибити.

Емалева

Аерозольні фарби виробляються з такого матеріалу, як акриловий полімер і пігменти в суміші органічних розчинників.

Основний напрямок у використанні таких фарб - це фарбування декоративних деталей техніки, декоративно-прикладних робіт і меблів. Використовується і для зовнішніх, і для внутрішніх ремонтних і декоративних робіт.

Вони добре сохнуть після нанесення, але в балоні можна використовувати ще довго, стійкі до впливу навколишнього середовища, мають високу адгезивність.

Лакова

Часто їх використовують в такій відомій вуличній культурі - графіті, а взагалі найчастіше їх купують для декорації, мистецтва і хобі. Такі фарби виготовляють слідуючи спеціальній формулі. Саме завдяки цьому вони стійкі до впливу навколишнього середовища - не виникає тріщин, має блиск. Не вибаглива до вибору робочих поверхонь.

Термостійкі

Термостійкі аерозольні фарби можуть витримувати колосальні температури - до плюс 600 градусів за Цельсієм. Їх використовують для фарбування камінів, бань, саун та інших поверхонь, які схильні до впливу високих температур.

Вибір аерозольних фарб - це нескладний процес. Для декорування і ремонтних робіт на поверхнях, які не схильні до високих температур, можна вибирати будь-який варіант. А ось єдиний вид, який має своє явну перевагу - це термостійкі, але і ціна у них зазвичай на порядок вище, ніж у інших фарб.

Звертаємо вашу увагу на те, що при роботі з фарбою обов'язково потрібно використовувати засоби індивідуального захисту - рукавички і респіратори, які можна купити в інтернет-магазині Аквілон.

Читайте також: Які бувають види респіраторів