Раніше в українських будинках зустрічалися тільки два види розеток - старі радянські і стандартні європейські. Зараз же старих радянських практично не зустрінеш, але зате з'явилося безліч інших. Тепер розетка замінює різноманітні виходи і дроти, що стирчать.

1. Роз'єм під бездротові точки доступу

Невеликі пристрої WLAN, вмонтовані в розетку, дають доступ до всесвітньої павутини для абсолютно будь-якого пристрою. Таким чином ви позбавите себе від постійних дротів від інтернету. Їх основною перевагою є легкість інтеграції таких точок у вже існуючу мережу.

2. Розетки для комп'ютерів і телефонів

Комп'ютерні розетки дають можливість включати ваш ПК або ноутбук безпосередньо до інтернету або ж створювати локальну домашню мережу для обміну даних на великій швидкості. Підключення тут відбувається завдяки патч-кодами. Розетка також має входи для мережевого кабелю. Та ж система і для телефонів.

3. Аудіо, - і відеорозетки

Про них варто говорити, якщо на стадії ремонту ви вже напевно знаєте де і яка саме техніка у вас буде стояти. Завдяки такій системі у вашій оселі більше не будуть стирчать звідусіль дроти від аудіо-систем і телевізорів. Такий вид розеток більш виграшно виглядає в інтер'єрі, а також більш практичний, ніж відкриті пакунки проводів.

4. Розетки для мобільних пристроїв

Наше життя заполонили смартфони. Без них нікуди і прогрес рухається вже з урахуванням цієї тенденції. Тепер для телефонів ми маємо не тільки USB-розетки, але й спеціальні, з роз'ємом micro-USB, а також спеціально адаптовані під пристрої Apple. І не обов'язково вони мають стандартну форму. У нових версіях це може бути навіть підставка під гаджет.

5. Дизайнерські розетки

Тут вже стандартні евророзетки в незвичайних інтерпретаціях. Вони можуть бути зроблені з металу, дерева, пластика і навіть з каменю або глини. На що вистачить фантазії. Чорні, білі, рожеві і з малюнком. У стилі хай тек, ретро або бароко. Таким чином це не просто пристрій для підключення техніки до мережі, але і незвичайний елемент декору.