У ванній очищають своє тіло від міського пилу, а теплою водою змивають стреси і втому. Це місце повинно бути зручним і красивим. Саме тому варто гарненько все продумати перед ремонтом.

Який колір у ванній краще вибрати

Не варто розглядати занадто яскраві кольори типу фуксії або кислотно-оранжевого. Вони швидко набридають і вже точно не допомагають розслабитися. Найкраще вибирати спокійні тони. Хорошим варіантом стане блакитний, рожевий, бежевий, світло-жовтий, ніжно-фіолетовий або синій.

Якщо ж ви вирішили вибрати не плитку або фарбу, то природні матеріали теж вельми добре впишуться в ванній кімнаті. Тут відмінно виглядатиме мармур, камінь або взагалі дерево.

А ось з приводу малюнків - не потрібно вибирати дуже строкатий або модний. Це швидко набридає і виходить з моди. А ось класика буде актуально ще багато років, якщо не завжди.

Не забуваємо про простір у ванній

Для комфорту та затишку необхідний простір, щоб не бится колінами про тумбочки. Для цього часто доводиться чимось жертвувати - прибрати умивальник, об'єднати ванну кімнату з туалетом, замінити саму ванну на душ і ще багато подібного. Залишати варто тільки найнеобхідніші речі.

Облаштовуємо ванну санвузол

Якщо ванна, то яка? Акрилова, керамічна або сталева. Керамічна відрізняється довговічністю і практичністю, акрилова - недорога і довго зберігає температуру води, а сталева досить міцна і довговічна.

Чим облицювати ванну? Найчастіше в українських ваннах можна побачити плитку (для підлоги повинна бути більш щільна і мати шорстку поверхню), але можна використовувати й інші матеріали (камінь, дерево, скляні панелі і т.п.).

План робіт. Його можна продумати самостійно або звернутися до фахівців. Насамперед розміщуємо ванну, унітаз і умивальник, щоб потім не довелося довбати плитку. Потім вже займаємося обробкою. Дизайн проект теж краще продумати заздалегідь. Таким чином ви отримаєте комфортний і стильний санвузол.

Ну і одне з найголовніших моментів - важливо вибрати якісні будматеріали.