Практично в кожній українській хаті з'являється така проблема як випадання розетки. Багато хто вважає цю ситуацію не критичною і живуть з нею багато років.

Зламана розетка - це небезпечно

Мокрі руки, цікаві діти, собачки і котики ... У комплекті зі зламаною розеткою все це може спричинити негативні наслідки. Вдарити струмом або зіпсувати дорогу техніку такий прилад зможе на раз-два.

Як прикріпити зламану розетку

Щоб розетка не випадала, її потрібно закріпити в стіні. Зазвичай це роблять за допомогою пластикового підрозетника. Якщо проблема виникла не вперше, то швидше за все закріпити девайс за допомогою саморізів або дюбелів практично неможливо, а сама розетка може засісти в підрозетнику.

Може це не зовсім звично, але в такому випадку можна використовувати рідкі цвяхи.

Процес кріплення розетки

Щоб прикріпити розетку, необхідно нанести рідкі цвяхи на отвір, з якого вона випадала. Не потрібно заливати все, вистачить товстої смужки по колу. Бажано зняти лицьову частину розетки. Потім наносимо таку ж смужку на підрозетник і вставляємо в стіну. Після цього слід притримати розетку в стіні деякий час, щоб схопився клей. Прибираємо залишки клею (можна за допомогою звичайної тканини), чекаємо поки затвердіє, збираємо розетку повністю.

Техніка безпеки при ремонті випала розетки

Деякі вважають, що якщо дроти різати не потрібно, то і знеструмлювати розетку теж не потрібно. Це помилкова думка. Як то кажуть береженого Бог береже. Руки сухі, клей наносимо обережно. Також не можна використовувати розетку, поки не висохне клей.